Blog

sisli-kiralik

Şişli Kiralık

Genel

Şişli Kiralık

1954 yılında başlayan yolculuğuna gelişerek devam eden ve İstanbul’un popüler semtlerinden biri olan Şişli, yeni konutlarıyla gündemden düşmüyor. Şişli, geçmişte sanayi bölgesi olarak adlandırılan ama günümüzde gayrimenkullerin başlıca adreslerinden biridir. Gelişmiş yapısı ve İstanbul’un merkezine yakın konumu ile bu semti son dönemde İstanbul’un en lüks bölgelerinden biri olarak adlandırabiliriz. Hal böyle olunca, özellikle yoğun iş temposuna sahip kişilerin de konut tercihi Şişli kiralık dairelerden yana oluyor. Eğer siz de lüks ve merkezi bir konumda yaşamak istiyorsanız Şişli kiralık konutları tam size göre.

Neden Şişli Kiralık Daireleri?

Şişli, İstanbul’un kalabalık ortamından uzaklaşmak için iyi bir adres olurken, aynı zamanda hareketli ve eğlenceli bir ortama sahiptir. Şişli, aile olarak keyifli vakit geçirebileceğiniz bir mevki olmasının yanı sıra, iş merkezleri ve holding bakımından zenginliğiyle de iş adamları için en uygun semtlerden biri olarak Şişli karşımıza çıkıyor. İstanbul’un yoğun trafiğinde zaman harcamak istemiyor ve merkezde yer almak istiyorsanız kesinlikle Şişli kiralık daireleri iyi bir konut tercihi olacaktır.

Şişli kiralık konutların değerli olmasının sebepleri sadece bu avantajlar ile de sınırlı değil. Metro, otobüs ve metrobüs gibi tüm toplu taşıma araçlarına yakınlığı ve Taksim, Nişantaşı gibi bölgelere olan kısa mesafesi ile de tercih sebeplerinden biridir. Peki bunların yanında eşsiz bir manzaraya da sahip olmak istemez misiniz?

Şişli’nin Bomonti semtinden seyredebileceğiniz tarihi bir yarımada ve muhteşem bir boğaz manzarası Şişli kiralık dairelerde sizleri bekliyor. Lüks ve kaliteli bir yaşam için siz de bu daireleri tercih edebilirsiniz.

Yeni Adresiniz: Şişli

Hem tarihi yaşatan yapısı hem de turistik özellikleri ile değer kazanan bir semtte yaşamak için yeni adresinizi Şişli’de konumlandırın. Kültürel etkinlikleriyle de ön plana çıkan Şişli, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ve Cemal Reşit Rey Konser Salonu’na da ev sahipliği yapıyor.  Siz de tüm bu aktiviteleri içerisinde barındıran bir ilçede yaşamak için Şişli kiralık daire fırsatlarını inceleyin. Yoğun talep gören bu konutlar sizin de yeni hayatınızın ilk adımları olacak!

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir